Välkommen till oss på IKON

Har du en fråga eller vill komma i kontakt med oss så kan du antingen maila, skicka ett meddelande eller besöka oss.

Telefon: 021 -44 85 100  |  hello@salongikon.se
Köpmangatan 1B, 722 15 Västerås

Öppettider

Mån - fre  9 - 18
Lördag  10 - 14
Söndag  stängt

Boka tid
Frisör/stylist i Västerås

Frisör/stylist
Frida Park
frida@salongikon.se

Frisör/stylist i Västerås

Frisör/stylist
Rebecca Norman
rebecca@salongikon.se

Frisör/stylist i Västerås

Frisör/stylist
Madeleine Vikergård
madeleine@salongikon.se

Frisör/stylist i Västerås

Frisör/stylist
Jessica Andersson
jessica@salongikon.se

Frisör/stylist i Västerås

Frisör/stylist
Jeanette Gamba
jeanette@salongikon.se

Frisör/stylist i Västerås

Auktoriserad Hudterapeut
Anna Johansson
anna@salongikon.se

Hudterapeut i Västerås

Auktoriserad Hudterapeut
Marie Thunell
marie@salongikon.se

Nagelteknolog/Fransstylist i Västerås

Nagelteknolog/Fransstylist
Nina Söderlund
nina@salongikon.se

Sök jobb på salongen


Skicka in din ansökan till hello@salongikon.se

Skicka meddelande

Fyll i detta formulär och klicka på skicka-knappen. Vi kommer att besvara er så snart vi kan.

Thank You ! Your email has been delivered.

Senaste trenderna inom skönhet

Med vårt nyhetsbrev får du kampanjerbjudanden, och nyheter som ger dig en överblick över de senaste trenderna inom skönhet. Bara luta dig tillbaka och koppla av!

#salongikon - Följ oss på sociala medier